V případě, že jste spotřebitel, máte dle § 1829 občanského zákoníku (zákon č. 89/2012 Sb.) právo zakoupené zboží vrátit bez udání důvodu, a to do 14 kalendářních dnů od data převzetí zboží. Nárok máte i v případě, že objednávku učiníte po internetu s osobním odběrem.

V případě, že nejste spotřebitel, tedy zboží nakupujete v rámci své obchodní či podnikatelské činnosti (o čemž rozhoduje uvedení IČ na nákupním dokladu), právo na odstoupení vám nevzniká, neboť zákon tuto možnost neuvádí

ŽÁDÁME zákazníky, aby vracené zboží bylo hygienicky naprosto nezávadné. Dále žádáme zákazníky, aby zboží vraceli:

  • v původním stavu, nepoškozené, nenošené, neprané.
  • spolu se zbožím zaslali platný doklad o koupi (faktura, paragon apod.)

Vyskytne li se u zboží závada v záruční době, má právo zákazník vadu reklamovat a to bez zbytečného odkladu přímo u BABYBOUTIQUE.CZ

Záruka poskytnutá na zboží je v délce 24 měsíců a začíná běžet dnem převzetí objednávky.

Před zasláním reklamovaného zboží nás kontaktujte e-mailem nebo telefonicky.

Zboží nám zašlete jako doporučený balík a my Vám kupní cenu zboží pošleme na Váš účet nebo složenkou do vlastních rukou. Nebudeme přijímat zboží na dobírku, ani neohlášené zásilky. Do zásilky přiložte kopii nákupního dokladu. 

Reklamace musí být vyřízena včetně odstranění vad bez zbytečného odkladu, nejpozději do 30 pracovních dnů od uplatnění reklamace. Vyjímku tvoří pouze fakt, pokud bude zboží zasláno na odborné posouzení výrobci či jinému odbornému subjektu. V tomto případě je povinnost ze strany prodávajícího informovat o těchto skutečnostech kupujícího a kupující může s prodloužením reklamační lhůty souhlasit. Pokud se obě strany dohodnou na prodloužení reklamační lhůty posouvá se zde doba na vyřízení reklamace na dobu dle dohody. Pokud kupující nesouhlasí s prodloužením lhůty má právo na vrácení kupní částky a odstoupení od kupní smlouvy.
Na nové zboží se vztahuje zákonná záruční lhůta 24 měsíců.

 

VÝMĚNA A VRÁCENÍ ZBOŽÍ

Pokud jste si nesprávně vybrali, např. velikost, provedení apod. nepoužité a nepoškozené zboží Vám po domluvě vyměníme.

V souladu s občanským zákoníkem (par. 53, odst. 7) můžete bez udání důvodu zboží vrátit do 30 dnů od doručení. O vrácení zboží nás kontaktujte emailem. My Vám vrátíme peníze na Váš účet nebo poštovní poukázkou.

V případě, že zboží chcete vrátit, zašlete nám email na adresu [email protected] a my Vám pošleme další instrukce, jak postupovat.