Nejoblíbenější dětská móda z Anglie - nejnižší ceny!

Vítejte v našem internetovém obchodě!

Jsme zavedená firma, která pro vás už od roku 2007 dováží kvalitní a značkové zboží z Anglie. Naleznete u nás nejoblíbenější anglickou módu pro ty nejmenší, velký výběr trendy oblečení a dětských botiček. To vše za bezkonkurenčně nízké ceny, které jsou vždy naším cílem. Prodáváme pouze nové zboží, vše originály.

Od roku 2014 pro Vás také dovážíme italskou dětskou obuv Balducci – velmi vysoká kvalita, anatomická stélka, ruční práce, vše 100% made in Italy, 100% Balducci.

Každý měsíc doplňujeme desítky nových produktů. Obsah eshopu neustále rozšiřujeme na základě Vašich podnětů, požadavků a přání.

Jednoduše... vždy se snažíme vyjít našim zákazníkům vstříc. Heslem je pro nás 100% spokojených zákazníků.

Možnost výměny nebo vrácení zboží, je u nás samozřejmostí (i když si přejeme, aby k tomu nedošlo). Více reklamační řád.

Vše zboží máme ve vlastním skladu a prodáváme z vlastních skladových zásob.

A pro zákazníky, kteří nakoupí za více než 1.500,- je poštovné i balné zdarma.

Ceny a způsob dopravy naleznete také v Obchodních podmínkách.

ČESKÁ POŠTA

Česká pošta - při platbě kartou - 69 Kč
                         - na dobírku 99 Kč (69+30 Kč)

Tato částka Vám bude přičtena k celkové ceně zboží.
Dobírka je způsob platby, kdy platíte v hotovosti poštovnímu doručovateli při přebírání zboží.


Při objednávce nad 1 500 Kč – POŠTOVNÉ ZDARMA

Doručujeme zboží také na Slovensko. Při objednávce na Slovensko je nutné uskutečnit platbu pomocí platební karty. 

Poštovné a balné na Slovensko - 349 Kč.

 

Nezapomeňte také sledovat náš profil na facebooku, kde se včas dozvíte o nové kolekci, probíhajících akcích, slevách či soutěžích.

 

Děkujeme za Vaši důvěru a doufáme, že budete s nákupy u nás i nadále spokojeni.

Váš Baby Boutique

 

O značce Balducci

BalducciRodinný podnik Balducci je na trhu od roku 1934 a dodnes se vší láskou a nadšením vyrábí botičky pro vaše děti.

Unikátní design a propracované detaily zaručují komfort a maximální ochranu dětských nožiček. Značka Balducci je lídrem mezi obuvníky, mají perfektní tým, který ručně boty vyrábí a šije, spolu s nejvyšší technologií je to záruka kvality a spokojenosti zákazníků, hlavně těch nejmenších.

Každý pár botiček projde několika zátěžovými testy než se dostanou na trh. Firma má své vlastní návrháře, proto design těchto modelů jinde nenajdete. Boty jsou vyrobeny ze špičkových materiálů, vhodných pro malé děti. Ortopedická vložka podporuje zdravý růst dětské nožičky.

Rodinný podnik Balducci je na trhu od roku 1934 a dodnes se vší láskou a nadšením vyrábí botičky pro vaše děti. Unikátní design a propracované detaily zaručují komfort a maximální ochranu dětských nožiček.

Značka Balducci je lídrem mezi obuvníky, mají perfektní tým, který ručně boty vyrábí a šije, spolu s nejvyšší technologií je to záruka kvality a spokojenosti zákazníků, hlavně těch nejmenších. Každý pár botiček projde několika zátěžovými testy, než se dostanou na trh. Firma má své vlastní návrháře, proto design těchto modelů jinde nenajdete. Boty jsou vyrobeny ze špičkových materiálů, vhodných pro malé děti. Ortopedická vložka podporuje zdravý růst dětské nožičky.