Dupačky, overaly

Dupačky a overaly pro kluky v prodeji na babyboutique.cz.

Existuje 6 produktů.

Zobrazení 1-6 z 6 položek

Aktivní filtry

Overal Little Robot

225,00 Kč
Krásný, měkoučký overal s výšivkou. Jednoduché navlékání – patentky vpředu. Barevná výšivka, která vykouzlí vašemu miminku úsměv na tváři od ucha k uchu. Velmi vysoká kvalita, vhodné i pro tu...

Overal Happy PUP

225,00 Kč
Krásný, měkoučký overal s výšivkou. Jednoduché navlékání – patentky vpředu po celé délce. Barevná výšivka, která vykouzlí vašemu miminku úsměv na tváři od ucha k uchu.

Kojenecký overal PUP

225,00 Kč
Krásný, měkoučký overal s výšivkou. Jednoduché navlékání – patentky vpředu po celé délce. Barevná výšívka, která vykouzlí vašemu miminku úsměv na tváři od ucha k uchu. Velmi vysoká kvalita, vhodné...

Flísový overal Pumpkin

185,00 Kč
Teplý, měkoučký overal s barevným potiskem. Jednoduché navlékání – patentky vpředu po celé délce. Vaše miminko bude v teple a pohodlí i v tom nejchladnějším počasí.

Overal Baby Balloon

215,00 Kč
Barevný kojenecký overal. Zapínání na patentky. Jednoduché oblékání - propínací po celé délce. S roztomilým potiskem. Vhodný i pro tu nejcitlivější dětskou pokožku - 100% bavlna.

Letní overal Hello Summer

410,00 Kč
Krásný kraťáskový overal pro všechny malé raubíře. 100% Bavlna vhodná i pro tu nejcitlivější dětskou pokožku. Propínací na patentky.